Główna » Pliki » Moje pliki

Siła ludu
2014-08-23, 10:05 PM

 Siła ludu

 Krzysztof Lip
 Wydawnictwo: e-bookowo

 

Marin jest zwykłym młodym mężczyzną żyjącym w wiosce na południu królestwa. Jej mieszkańcy nigdy nie żyli w zgodzie z sąsiadami z zachodu, a ich wiecznym sporom i małym wojnom nigdy nie było końca. Szybko ich wioski przekształciły się w fortece, a mieszkańcy z handlowców i farmerów stali się wytrawnymi myśliwymi i wojakami. 
Gdy wydaje się, że ich kolejny rozejm wisi na włosku, ze wschodu królestwa dochodzą do nich niepokojące wiadomości. Nadciąga bowiem w ich stronę liczna armia, której nikt się nie spodziewał. Wkrótce całe królestwo zostaje zaatakowane, a na rozkaz króla mężczyźni z wiosek mają natychmiast dołączyć do wojsk królewskich, by bronić okolicznych zamków. 
Jednak czy uczynią to, wiedząc o tym, że wroga armia atakuje najpierw wioski? Czy podążą, by służyć pod rozkazami człowieka, który gardzi nimi i podstępnie zabił ich największego wojownika? Oraz kim jest tajemnicza kobieta spotkana w lesie? Z wielką chęcią i co najmniej podejrzanym zachowaniem dołącza do walki z najeźdźcą. Jednak brak jakiejkolwiek broni u jej pasa wydaje się co najmniej podejrzane.

Kategoria: Moje pliki | Dodał: Kristov_PL | Tagi: Siła ludu
Wyświetleń: 137 | Pobrań: 0 | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
avatar